O firmie

breloki-z-nadrukiem.pl jest częścią Gratisownia.pl.

Gratisownia.pl to firma, zajmująca się importem oraz produkcją gadżetów reklamowych dla firm. Istniejemy z myślą o ludziach i to właśnie ludzie są dla nas najważniejsi. Wszystkie przyjmowane przez nas zlecenia są traktowane indywidualnie, ze względu na różnorodność i specyfikę każdej instytucji. Dokładnie dobieramy odpowiednie techniki oraz narzędzie, dzięki czemu skuteczniej i efektywniej wykonujemy powierzane nam zadania. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony naszym klientów poszukujących bardziej kreatywnych i niecodziennych rozwiązań postanowiliśmy stale poszerzać naszą ofertę o gadżety reklamowe. Dla firm, które chcą wzmocnić swój wizerunek, a także wyróżnić swoich klientów drobnymi prezentami bez żadnego problemu znajdą rozwiązanie w bogatej ofercie produktów reklamowych zawierających m.in. długopisy, breloki, parasole, piersiówki, radia, latarki, torby i wiele, wiele innych gadżetów reklamowych z nadrukiem.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, proponując naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku. Od 2009 roku jesteśmy członkami programu Trust - Solidni w Biznesie. Program skupia europejskie firmy z branży reklamowej posiadające ugruntowaną pozycję rynkową oraz wykazujące dbałość o dobro klientów, promując zarazem zasady rzetelności i odpowiedzialności w biznesie.

 

Wspomagaj.pl to inicjatywa programu Retiso mająca na celu wsparcie instytucji charytatywnych i OPP. W ten sposób łatwo można przekazać środki na cele statutowe i zbiórki celowe. Zachęcamy do zapoznania się z programem i wspomagania bliskich sercu celów.

 

Nasza firma dzięki przynależności do programu deklaruje dbać o nieprzerwany rozwój i podnoszenie jakości usług. Dla naszych Klientów jest to gwarancja współpracy z odpowiedzialnym i pewnym dostawcą. Od roku 2010 jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej importerów, dostawców i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa firma, rozpoczęliśmy również wspieranie inicjatywy stowarzyszenia Siepomaga.pl w ramach działań charytatywnych- Pomocna Firma, do czego również Państwa serdecznie zapraszamy. 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: